Ad-Express and Daily Iowegian, Centerville, IA

June 18, 2013

CHS Honor Roll


The Daily Iowegian

---- — Centerville High School fourth quarter Honor Roll

* indicates 4.0

Ninth Grade

Bailey, Braden

*Barger, Alyssa Dean

Becker, Desmond Chance

*Boyle, Colleen Frances

Bridges, Alissa Katelyn

Butler, Wesley Michael

*Caylor, Emily Marie

Chapman. Melissa Lynn

Cowan, Larry Bryer

Daugherty, Caelan Payne

Drake, Derek Shae

*Felton, Tate R.

Foglesong, Jennie Josephina

Grothe, Nathan David

Hargrave, Jacob J.

*Heffron, Molly Katherine

Hendricks, Taylor Ann

Hermon, Emmaretta Grace

Howingotn, William Robert

Joiner, Kylee Lynn

*Kelly, Alexandra Shaye

Lawson, Taylor Lynn

Lemen, Molli Marie

Litke, Arianna Rose

Logston, Mallory Rose Marie

Matty, Thomas Stephen

McCoy, Trey J.

McGill, Erissa Beth

Micetich, Samantha Lynn

*Moorman, Madison Dawn

Sands, Sabrina Jo

*Sharp, Kathryn Michelle

Sheets, Chad Lee

*Stewart, Ty Austin

Talbot, Haven Keely

*White, Mikala Ann

Wiskus Heidi Michelle

Wolver, Hannah Marie

Wray, Emily Jo

10th Grade

*Alexander, Cole

Allen, Jessica L.

Bauman, Brett Michael

*Bieber, Michael B.

*Budiselich, Elizabeth N.

Busch, Kathlyn Michele J.

Clawson, Mariah

*Coatney, Noah Aron Michael

*Dabney, Blake Benjamin

Dommer, Sydney Mercedes

Eddy, Eli

Eddy, Luke

Evers, Tyler Robert

Foster, Amanda Jean

*Gill, Marshall

Glosser, Devon Jacob

Grenko, Stephanie Nicole

*Hargrave, Elizabeth E.

Henderson, Joslyn K.

*Lawson, Skyler

Lee, Brooke Lynn

Matherly, Misty

*McClain, Kaitlin L.

McIntire, Nyrobi Constance

Moorman, Austin Lee

Posovich, Jessica Alicia

*Rupalo, Marissa Kay

Schacher, Cassidy

Seals, Dylan

Seddon, Ty Thomas-Jarret

*Steinbach, Emily Jane

Stodgill, Nicholas Colton

*Tieden, Taylor Nicole

*Valentine, Rachel Maureen

*Willier, Brenton Joel

*Winkel, Sydney

Witt, Bailey L.

11th Grade

Anderson, Austin James

*Armington, Jared Ryan

Bachman, Branson Wayne

Barrell, Holly Rae

Bowen, Tabitha Ann

*Braster, Lewis

Davis, Kairee Lynn

Faris, Tod Garrett

*Firkins, Michael William

Frost, Andrew Gebhardt

Garr, Todd Edward

Gonnerman, Kolton Brian

*Hunt, Marissa Anne

Hutton, Avery

Jackson, Brentyn S.

Johnson, Alexis

Lange, Maddison Mary

McCann, Nicklos D.

McGill, Melanie Dawn

*Micetich, Kiley Ann

Moore, Corina Sue

Moore, Hunter Joseph

Moorman, Garrett

Morris, Katie Lynne

Ocker, Sydney Marie

Proffitt, Danielle Leeann

Rupalo, Maranda Marie

*Sheston, Hanna

Starcevich, Michael Joseph

Starr, Elizabeth Darlene

*Wells, Matthew

Wolver, Shayla Ruth

Wymer, Jin

12th Grade

*Bailey, Riley Nichole

Baker, Jessica Paul

*Becker, Derek Cole

Bogle, Zachary Scott

Bower, Joseph A.

Boyle, Breanna Leigh

Bucsh, Robert Payton

Caylor, Neal Richard

Clark, Patience Marie

Comstock, Jeffrey Joel

Cossolotto, Kasey Jo

Craver, Mallory Nicole

Dabney, Logan Michael

*Dagat, Lei Alena Mora

*Demry, Jessica Rae

*Grothe, Benjamin Thomas

Gunter, Jacob Erich

High, Promise Ann Orielle

*Hladikova, Katerina

Kruzich, Mackenzie Shae

McDonald, Rochelle Dawn

McGrann, Jeremiah Steele

Mihalovich, Colton Michael

Monson-Wiese, Achilles Joshua Glen

*Mulvaney, Jacob Randal

*Oehler, Cameron Lee

Ranes, Hannah Marie

*Royer, Shelby Grace

Schacher, Michael Kenneth

*Schwering, Ashley Nicole

Sebolt, Levi Colton

*Stufflebeem, Jeremy Steven

Stufflebeem, Jesse Ralph

Thamke, Shelby Nicole

Tuttle, Joshua Ray

Winkel, Lynsey Marie

Wiskus, Ann Lorraine